Нормативно-правові документи

 /psyholog/vedennja_dokumentaciji_pracivnikiv_psikhologichnoj.doc

/psyholog/pro-optimizaciju-dijalnosti.doc

/psyholog/polozhennja_pro_psikhologichnu_sluzhbu.doc

/psyholog/polozhennja_pro_psikhologichnij_kabinet.docx

 

(http://mon.gov.ua/activity/education/pozashkilna-osvita/psyh-slyjba.html), (http://www.psyua.com.ua/).

Проведено заняття серед учнів 9 класу на тему: «Світ емоцій!»

 

ulibka_smaylikМетою якого було познайомити учнів з поняттям «емоції» та їх класифікацією; показати вплив емоцій на здоров’я людини; вчити учнів володіти та керувати своїми емоціями; виховувати ціннісне ставлення учнів до себе та до людей;  вміння долати свій страх,  виховувати моральні чесноти особистості: ввічливість, тактовність, доброзичливість, щирість, взаєморозуміння, взаємоповагу, організованість, вміння працювати в групах.

Підвівши підсумки заняття можу сказати, що ми з учнями досягли поставленої мети.

 

Мій дружній клас! (година психолога)

     Саме на цьому занятті учні 2 класу розвивали навики взаємодіяти в групі, усвідомили кожен із них, які якості важливі в дружбі; вправи які були використанні на занятті сприяли підвищенню самооцінки школярів.

Година спілкування: «Радість»

для учнів 3-4 класів

Сьогодні учні  спробували уявити час, коли відчували радість. Саме це почуття тривало в учнів під час години спілкування, діти розвивали  вміння виражати свій емоційний стан, вчилися розуміти емоційний стан іншої людини.

 

 

Ліплення із соленого тіста!

Цікаве та захоплююче заняття як для молодших так і для старших школярів, допомагає заспокоїтись, розвиває дрібну моторику рук, а також мислення та увагу.

 

В кожній дитині є сонце, тільки дайте йому світити. Розкрити творчі здібності дітей, розвинути дрібну моторику рук та  згуртувати дитячий колектив допомагають колективні заняття з ліплення та пальчикового малювання . 

 

Пальчикове малювання (методика спрямована на розвиток дрібної і загальної моторики рук, а також таких  пізнавальних процесів:пам’яті, мислення. уваги, уяви)

Використання мандал у роботі практичного психолога

Як стверджував К. Юнг: «Мандала відповідає мікроскопічній природі душі». Цей малюнок у колі використовують для роботи з клієнтами будь-якого віку та діагностики й корекції безлічі проблем.

Метою даної роботи є корекція емоційного стану,  створення умов для максимально особистого розвитку й навчання кожної дитини, ухвалення оптимальних рішень у різних ситуаціях життєвого вибору.

Година спілкування: «З Україною в серці!»

Метою проведеної години було: поглибити знання учнів про нашу державу - Україну; формувати національну свідомість школярів; розвивати пізнавальні інтереси учнів; виховувати любов до рідного краю, повагу до його історичного минулого і сучасного, шанобливе ставлення до символів держави.

Заняття для учнів 6 класу: «Пізнай себе»

Саме на цьому занятті учні навчилися розуміти себе та своїх однокласників, а в цьому їм допомогло різноманіття вправ та завдань.

Формування стресостійкості у молодших школярів засобами малюнку

Ми діти твої Україно!

Рідного краю примножимо славу,

Нащадки Шевченка, козацькі сини.

Живемо тепер в незалежній державі,

Боже великий, Вкраїну храни!

Дай щастя, Боже, нашій Україні,

Такій великій, рідній і єдиній,

У кожне місто і село квітчасте

Пошли любов і світле щастя.

Саме такою метою  була проведена година спілкування, яка присвячена вихованню в учнів почуття патріотизму, поваги до батьків, любові до нашої Батьківщини.

http://shidlivschool.ucoz.com/images/P6060159.jpg

http://shidlivschool.ucoz.com/images/P6060183.jpg

 

 

 

 Не порівнюйте дитину з іншими дітьми!!!

              Порівнюйте її з самою собою

              (тією, якою вона була вчора і, можливо,

              буде завтра).\

http://shidlivschool.ucoz.com/images/P5280321.jpg        

 

 

 

 

 

 

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ

ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

вул. Озерна, 14, м. Хмельницький, 29000,

тел./факс (0382) 77-63-20,

E-mail: hmoippo@i.ua, код ЄДРПОУ 02139802

 

 

16 серпня 2016 р. № 577  

 

Начальникам відділів /управлінь освіти,

завідувачам районних/міських

методичних кабінетів,

науково-методичних центрів

 

Обласний Центр практичної психології та соціальної роботи надсилає лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-383 від 20.07.2016 «Про забезпечення навчальних закладів практичними психологами і соціальними педагогами та організацію у 2016-2017 н.р. належного психологічного супроводу учасників навчально-виховного процесу».

Керівникам психологічних служб районів (міст), об’єднаних територіальних громад донести інформацію до практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти й забезпечити контроль за плануванням діяльності та веденням обов’язкової документації і звітності фахівців психологічної служби у відповідності до вимог листа МОН України № 1/9-383 від 20.07.2016 та інших нормативних документів, які регламентують їх діяльність.

 

В.о.ректора                                              В.І.Очеретянко